به مناسبت هفته دفاع مقدس ؛ همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی برگزار شد

1398/7/5 332 اخبار برتر rating
image
همایش پیاده روی خانوادگی با حضور متولیان ورزش همگانی ،مدیران و مسئولان شهری و مشارکت هزاران شهروند تهرانی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، برگزاری همایش بزرگ خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با همکاری مشترک سازمان ورزش شهرداری تهران، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و هیئت ورزش های همگانی این استان و با مشارکت گسترده و پرشور شهروندان پایتخت نشین در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در این برنامه ورزشی، علاوه بر متولیان ورزش همگانی همچون مجید رباطی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری ، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران ونیز ولی الله شجاع پوریان رییس هیئت ورزش های همگانی این استان؛ چهره هایی همچون انوشیروان محسنی بندپی، استاندار پایتخت و بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز حضور یافتند.

در این برنامه ورزشی که از ساعت 6:30 صبح امروز پنجم مهرماه جاری آغاز و تا ساعت 10 صبح به طول انجامید، از تنی چند از خانواده های گرانقدر شهدای مدافع حرم و نیز خانواده شهید مجدآرا تقدیر به عمل آمد.

احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگان ی وزارت ورزش و جوانان در خصوص اهمیت برگزاری برنامه های ورزشی در راستای تکریم هفته دفاع مقدس گفت: بسیاری از چهره های ورزشی الگوهای خوبی برای جامعه و به خصوص جوانان بوده اند. حال، به برکت هشت سال دفاع مقدس، جوانان ورزشکار و دلاوری پا به عرصه نهادند که با شهادت خود برای همیشه در تاریخ جاودانه شدند و الگوهای بی بدیلی از خود بر جای گذاشتند.

وی تصریح کرد: ما شهدای ورزشکار بسیاری داریم که سرمشق جامعه ورزشی بوده و هستند . ظرفیت های فرهنگی که پشتوانه های فرهنگی ورزش، جوانان و فرهنگ این مرز و بوم به شمار می روند و باید به درستی برای نسل جوان ما تبیین و معرفی شوند.

احمدی همچنین به نقش ورزش همگانی در دوام و بقای خانواده و تحکیم این بنیان مقدس، اشاراتی داشت.

محسنی بندپی استاندار تهران نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،به مقام شامخ شهدا و شهدای ورزشکار ادای احترام کرد و افزود: نسل امروز ما نیازمند شناسایی چهره هایی است که معرّف تاریخ و هویت این مملکت هستند. بدون تردید، شناساندن شهدای ورزشکار و مرامشان که در پرتو ولایت درخشیدند، وظیفه ای خطیر برای همه ی مسئولین به شمار می رود.

#هفته_دفاع_مقدس
#سازمان_ورزش_شهرداری_تهران
#هیئت_ورزش_های_همگانی
#وزارت_ورزش_و_جوانان

🆔 @sazmanvarzesh
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.