با حضور اساتید و نخبگان دانشگاهی؛ همایش مسابقات بین نسلی در سازمان ورزش شهرداری برگزار شد

1398/7/10 321 اخبار برتر rating
image
همایش مسابقات بین نسلی با هدف کاهش شکاف بین نسلی و فراگیر شدن ورزش و با حضور اساتید و نخبگان دانشگاهی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، سرپرست این سازمان در ابتدای این نشست ضمن خوشامدگویی به حاضران، از مدیران ورزش مناطق ۲۲گانه به عنوان بازوان اجرایی سازمان ورزش تقدیر کرد.
رباطی در ادامه گزارشی از برنامه های اجرایی سال ۹۷ و نیز فعالیت های پیش بینی شده برای نیمه دوم سال ۹۸ ارایه کرد و گفت: ما در سازمان ورزش برآنیم طی برنامه ریزی منسجم در سال جاری هم در حوزه برنامه ریزی و هم اجرا فعال باشیم و با برنامه های دقیق و تعامل صف و ستاد به همراه اجرای همایش های تفریحی ـ ورزشی و ورزش در ایستگاه های صبحگاهی و عصرگاهی، هرچه بیشتر بر تعداد مخاطبان ورزشی سازمان بیافزاییم.
وی گفت: شهرداری تهران اماکن ورزشی و تفریحی و آموزشی بسیار خوبی در سطح تهران دارد که از این تعدادبالغ بر ۲۰۸ مجموعه تحت پوشش سازمان ورزش است؛ در سال ۹۷ حدودا ۲۲ میلیون نفر سانس از این اماکن ورزشی استفاده کردند و در مجموعه های الزهرا(ویژه بانوان) نیز نزدیک به ۵ میلیون نفر سانس استفاده داشته اند و این آمار امسال رشد ۲۵ درصدی داشته است و آنچه که شما مدیران ورزش باید مدنظر قرار دهید این است که این مسیر رشد ادامه داشته باشد.
این نشست با سخنان "نوید سعید رضوانی" استاد دانشگاه و دبیر همایش بین نسلی ادامه یافت.
وی با تاکید بر اینکه بازی و ورزش نیاز همه افراد در تمام سنین است، افزود: امروز فراگیر نشدن ورزش و شکاف بین نسلی موضوع مهمی است و این اساس تصمیماتی اتخاذ شد تا در موضوع ورزش و مسابقات بین نسلی اقداماتی با کمک خودجوش ادارات ورزش مناطق ۲۲گانه پایتخت انجام شود.
در ادامه این نشست ابعاد مدیریتی و روانشناسانه مسابقات بین نسلی توسط "میترا روحی" رییس انجمن آمادگی جسمانی وزارت علوم، تحقیق و فناوری تشریح شد و نیز "سرژیک ماکاریان" به بیان مشکلات آمادگی جسمانی از تحصیل تا اشتغال و نیز راهکارهای موجود پرداخت.
"مزارعی"، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲ موضوع نقش مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران در توسعه ورزش و چالش های فرارو را مورد بررسی قرار داد.
"فرشته ترابی"، مدیر ورزش بانوان منطقه ۱۵ و "نادر گودرزی" مدیر تربیت بدنی منطقه ۴ نیز به نمایندگی از مدیران ورزش مناطق ۲۲گانه در خصوص ورزش همگانی، موضوع شکاف بین نسلی و کاهش آن و نزدیک شدن اعضای خانواده به یکدیگر و ایجاد تفریحات ورزشی خانوادگی سخن گفتند.
@sazmanvarzesh
#سازمان_ورزش_شهرداری_تهران
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.