پایان مسابقات والیبال بانوان پایتخت؛ تیم سازمان ورزش قهرمان شد

1398/7/16 104 اخبار برتر rating
image
مسابقات والیبال بانوان شهر تهران یادواره آیت اله هاشمی – جام همبستگی – با قهرمانی سازمان ورزش شهرداری تهران به پایان رسید.


به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، رقابت های والیبال بانوان پایتخت با مشارکت سازمان ورزش و مناطق 7 و 19 شهرداری و به میزبانی این سازمان با حضور 30 تیم متشکل از بازنشستگان و کارمندان با حضور "محسن هاشمی"، رییس و "امانی"، عضو شورای اسلامی شهر تهران، "سیاوشی"، نماینده مجلس شورای اسلامی،"فرهادی زاد"، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، "طاهریان"، نایب رییس کمیته ملی المپیک،"روحی"، نایب رییس فدراسیون ورزش های همگانی، "واثقی"، فرماندار شهرستان قدس و "عفت مرعشی" و "فائزه هاشمی" همسر و دختر آیت الله هاشمی رفسنجانی و روسای فدراسیون ها و هیات های ورزشی برگزار شد.
بر این اساس، در دیدار رده بندی، تیم های "آرتمی" و "همبستگی" به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم آرتمی به پایان رسید.
دو تیم "سازمان ورزش" و "نامداران" نیز در بخش فینال باهم رقابت کردند و تیم سازمان ورزش با غلبه برحریف خود توانست عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.
در اختتامیه مسابقات والیبال بانوان پایتخت که روز 15 مهرماه در باشگاه پیام واقع در منطقه 7 شهرداری برگزار شد، رباطی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری و برخی معاونان و مدیران این سازمان و نیز فائزه دولتی، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 7 و تنی چند از مدیران ارشد این منطقه حضور داشتند.
@sazmanvarzesh
#سازمان_ورزش_شهرداری_تهران
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.